شرکت مهاجرتی شیوار هوم

شرکت مهاجرتی شیوار هوم

مجموعه شیوار هوم متشکل از تیمی از مجربترین مشاورین فروش است.  که فرصتهای سرمایه گذاری در شهر استانبول را به خوبی می شناسند و می توانند بی نقص ترین و ارزشمندترین املاک این شهر را برای سرمایه گذاری به شما پیشنهاد کنند. خرید املاک در ترکیه پیچیدگی های بسیاری دارد.

تعهد ما به شما ارایه مشاوره صادقانه و صحیح است. و اینکه تسهیل کننده مهاجرت برای شما و خانواده گرامیتان باشیم. تیم خبره و مجرب مشاورین حقوقی ما گامهای مهاجرت را برای شما بسیار سهل و بدون زحمت می کند و تنها با یک وکالتنامه در کوتاهترین زمان ممکن کارهای مهاجرتی و شهروندی شما را انجام و تقدیمتان می کنیم.

تمامی پرداختهای مالی شما از طریق حساب بانکی که برایتان بنام خودتان باز خواهیم کرد و به حساب شرکت سازنده پروژه با عنوان مالک پروژه پرداخت می گردد و هیچ مبلغی ما به عنوان مشاور شما از شما که خریدار باشید دریافت نخواهیم کرد.  املاک شما باید توسط کارشناس رسمی دولت ترکیه قیمت گذاری گردد و شما مبلغی که کارشناس قیمت گذاری و ارزش گذاری میکند را پرداخت می کنید.

تمام امورات شهروندی شما توسط شرکت حقوقی معتبر با مجوز رسمی از دولت ترکیه متشکل از وکلای مجرب انجام می شود. و ما در تمامی گامهایتان برای اخذ شهروندی کنار و همراه شما خواهیم بود.


جزئیات تماس

ارسال پیام
Loading...
 

نمایندگان ما:

مقایسه املاک

مقایسه
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.