واحد 85 متری در ایوب سلطان با امکانات رفاهی مناسب|آپارتمان های استانبول

واحد 85 متری در ایوب سلطان با امکانات رفاهی مناسب|آپارتمان های استانبول
istanbul
برای فروش شروع از دلارآمریکا89,720 - آپارتمان, مسکونی
RH-8834-property 2 اتاق خواب 1 حمام 85

واحد 85 متری در ایوب سلطان:

این واحد 85 متری در ایوب سلطان می تواند فضایی بسیار مناسب برای زندگی به شما ارائه دهد. این واحد دارای دو اتاق خواب و یک سالن پذیرایی می باشد و همچنین بروت آن 85 متر مربع و نت آن 75 متر مربع است.شما در این واحد در ایوب سلطان می توانید از امکانات رفاهی در خورد توجه ای استفاده کنید که برای زندگی می تواند بسیار مناسب باشد.
این ساختمان در واقع یک ساختمان چهار طبقه است که این واحد در طبقه ی یک آن واقع شده است. گرمایش این واحد به وسیله گاز طبیعی انجام می شود. در حال حاظر واحد خالی از سکنه و غیر مبله می باشد.

واحد 85 متری

واحد 85 متری

درباره ی ایوب سلطان ترکیه بیشتر بدانید!

ایوب سلطان در استانبول اروپایی یکی از زیباترین مکان های تاریخی استانبول شناخته میشود.این منطقه مکانی فرهنگی است با میراث تاریخی که در آن تمدن های باستانی قرن ها پیش زندگی می کردند. مساحت ایوب سلطان 230 کیلومتر مربع است. یکی از مهم ترین ویژگی های ایوب سلطان این است که شامل بسیاری از مکان های گردشگری و آثار تاریخی،مانند کلیساها، مساجد، موزه ها می شود.

موقعیت مکانی ایوب سلطان:

در امتداد خط اتصال شاخ طلایی به دریای سیاه گسترش یافته است. در ایوب سلطان 8 قسمت و 28 محله وجود دارد. ایوب سلطان تا فرودگاه جدید استانبول 50 کیلومتر و 37 کیلومتر از فرودگاه صبیحا فاصله دارد.

خدمات درمانی:

زیرساخت های مستحکم، پیشرفته و سازمان یافته از جمله بیمارستان ها، کلینیک ها و واحدهای بهداشتی در استانبول، وجود امکانات مختلف بهداشتی را تضمین می کند. بیمارستان های دولتی و خصوصیی ای در این منطقه وجود دارد که از مهمترین مراکز بهداشتی درمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
بیمارستان دولتی ایوب سلطان که بزرگترین بیمارستان در بخش اروپایی استانبول است و بیمارستان خصوصی اروپا شافاک

حمل و نقل:

شهروندان می توانند با استفاده از امکانات حمل و نقلی رفاه و آسایش را تجربه کنند. از طریق حمل و نقل زمینی می توانید به ایوب سلطان برسید.مانند اتوبوس و تاکسی. همچنین می توانید از کشتی های دریایی که از اوسکودار حرکت می کنند استفاده کنید.

قیمت واحد

شما می توانید این ملک 85 متری در ایوب سلطان را با 2.450.000 لیر ترک خریداری کنید. توجه فرمایید که برای نهایی کردن خرید و اطلاعات دقیق از قیمت ملک می توانید با کارشناس شیوار هوم ارتباط برقرار نمایید: 09192120524

لینک پیچ اینستاگرام شیوار هوم در اینستاگرام :  شیوار هوم
موقعیت ملک

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه املاک

مقایسه
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.